CrosairSoft
Menu
Sepetim

Pratik Mutfak Ürünleri

Genius Chop & Dice Yeni Nesil Meyve Sebze DilimleyiciDünyanın en çok satan  yeni nesli akıllı doğrayıcı ile mutfaklarınız da kısa sürede salata sandviç yapın, mutfaktaki en büyük yardımcınız yer kaplamaz, tüm parçalarını doğrama haznesinin içene sığar bulaşık makinesinde yıkaya bilirsinizÜr..
Pilli Damacana Su Pompası ile eğilip bükülmeden, kolunuzu yormadan suyunuzu kolayca alın!Kolay açma ve kapama özelliğiyle çocuk, yaşlı ve yetişkinler tarafından rahatça kullanılabilir.Normal su pompaları gibi kolunuzu yormaz, sadece dokunarak açma - kapama rahatlığı yaşarsınız.Düğmesini k..
Musluk suyunda şebeke borularından ve bina borularından doayı oluşan tortu , pas ve gözle görülemeyen mikro tanecikleri süzmek için nano porselen su arıtma cihazını kullanmalısınız. Nano su filtresi musluk suyunu daha temiz bir şekilde kullanmanızı sağlar . Mutfak musluğunuzda yıkadığınız meyve, s..
Yemek koruyucu plastik cibinlik ; Evde , dışarda , balkonda , piknikte yemeklerinizi sinek ve benzerlerinden korumak için üretilmiştir.Ürün Özellikleri :Yiyecek koruyucu sineklik plastik malzemeden üretilmiştr.Her türlü tabak çanak için kullanıma uygundur...
Mucizevi Temizlik Silikonu Artık Türkiyede! ​Artık Klasik Temizlik bezleri ve bulaşık süngerlerini hayatınızdan çıkartın. Silikon Sünger ile tanışın.Şimdiye kadar gördüğünüz en becerikli mucizevi temizlik silikonu.Hassas bulaşıkları tek hamlede te..
Tazeliği Koruyan 6 lı Silikon Strech Kapaklar6'lı Silikon Strech KapaklarYiyeceklerinizi hava almayacak şekilce muhafaza etmeniz 6 farklı boyda olan silikon kapaklar ile daha kolay.Silikon malzemeden yapılmış olması sebebiyle kolayca esneyen bir yapıya sahiptir. Bu durum kapatacağı yüzeyi kolayca sa..
Yemeklerinize, salatalarınıza dekoratif bir hava katmak isterseniz, Vegetti Slicer Spiral Sebze Doğrayıcı sebzelerinizi Jülyen şekilde doğrayarak size en iyi şekilde yardımcı olacak!Ürün Özellikleriİki farkı boyutta doğrama yapabilirsiniz.  Sebzeleri "Jülyen" denilen şekilde, yani ince şeritl..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)