CrosairSoft
Menu
Sepetim

Spor & Outdoor

AB WHEEL Egzersiz Aleti tüm dünyada karın kası antrenmanları için en çok tercih edilen spor aletlerinden biridir.  Basit bir tekerlek sistemiyle dizlerinizin üstünde öne doğru uzanarak kullanacağınız AB WHEEL  Egzersiz Aleti tüm karın kasla..
Özellikler:1. Ev fitness ekipmanları küçük bir alanı kaplar ve kullanımı kolaydır.2. Büyütülmüş ve kalınlaşmış vantuz daha güçlü emiş sahiptir ve kullanımı dayanıklıdır.3. Karın egzersizi yapmayı kolaylaştırır.4.Farklı ihtiyaçları karşılamak için insanlaşmış tasarım, 16-21cm yükseklik ayarıNot:1. Ku..
Waist Twisting Disc alt ve üstte olmak üzere toplam 2 daireden meydana gelen ve ortadaki metal aksam ile tutturulan İpli Spor Aletidir.Bel İnceltici İpli Spor Aleti kolay bir şekilde belinizi döndürmenizi ve incelmesini sağlar. Çap: 27 cm..
Body Trimmer Vücud Şekillendirici Egzersiz Aleti Bölgesel fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz ve ?biraz egzersiz işimi görür? diyorsanız; işte çözüm! Body Trimmer Jimlastik Aleti ile egzersiz yapmayı zevkli hale getirin. Kol, bel ve basen bö..
Parmak GüçlendirmeAleti Parmak Güçlendirme Yayı.EL YAYI NRD 4.Ele tam oturması için ergonomiyapıya sahiptir.Parmak çalıştırmak için ideal ölçülerdedir. Parmak kaslarınızı çalıştırmaya yardımcıdır.Ergonomi yapısı ile denge v..
İmportance Fıstık Şeklinde Pilates TopuOval olarak (Yer fıstığı) şeklinde geliştirilmiş olan yeni plates topu denge kaybını minimuma indirerek yapılan egzersizden maksimum fayda alınmasına yardımcı olur. Nordmende oval plates topu ile yorulmadan sağlıklı eğzersiz hareketleri yapabilirsiniz.Zayıf..
NORİYEN PİLATES BANDI LASTİĞİ.NORİYEN Pilates Bandı, üstün kalite, dirençli egzersiz bandıdır.Dirençli egzersiz için NORİYEN Pilates Bandı kullanmak, kaslar üzerinde pozitif veya kullanım şekline göre negatif kuvvet sağlayarak hareket aralığını, kas gru..
 1. Ev fitness ekipmanları küçük bir alanı kaplar ve kullanımı kolaydır.2. Büyütülmüş ve kalınlaşmış vantuz daha güçlü emiş sahiptir ve kullanımı dayanıklıdır.3. Karın egzersizi yapmayı kolaylaştırır. Not:1. Kullanmadan önce lütfen zemini temizleyin. Vantuz düğmesine basın sabitleyin2. İst..
Pilates Hareketleri içi pilates Bandı çok önemli bi raçtır. Sırt kalça bacaklar vb. bölgeleri çalıştırmak için birçok kardiyo aletinin yerinin tutmaktadır.Egzersiz bantları latexten imal edilmiş kuvvetli ve esnek olacak şekilde dizayn edilmişlerdir.    Özellikler:Pilates bantlarımızın et k..
1. Plates studio çubuğunu kullanmak vücut egzersiz ve ev spor salonu: plates ,bacak, kol ve esnekliği, çevikliği arttırmanıza yardımcı olur.2. Hafif ve taşınabilir evde veya kişisel bir eğitim stüdyosunda kullanılmasını kolaylaştırır.Ürün Ölçüleri: Bar Uzunluğu: 92 Cm Bar Çap: 3.5 Cm Plates Ban..
Bu ürünle sporcuların çabuk bir şekilde güç ve performanslarının geliştiği, dünyadaki otoritelerce kabul edilmiştir.  Direnç seviyesi ya da sertlik derecesi ; pilates bandının her birinin siz egzersiz yaparken vücudunuza harcattığı enerji ve vü..
Ürün Özellikleri:Başka hiçbir ağırlık eğitim dışında egzersiz, inşa ve      daha verimli push up daha sesleri pektoraller ve triseps Stand itme kadar kullanarak, size, hareket daha geniş bir yelpazede olsun      böylece size üst vü..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)